fbpx

Par mums

Dizaina studija DLM INTERIOR
§
Mūsu studija piedāvā pilnu interjera dizaina pakalpojumu klāstu – no dizaina koncepcijas izstrādes līdz pārdomātam ekskluzīvam interjera dizainam. Šādā interjerā Jums būs ērti dzīvot un strādāt. Interjers, kuru mēs izveidosim, uzsvērs Jūsu individualitāti un pilnībā apmierinās Jūsu vajadzības. Mūsu 20 gadu pieredze interjera dizaina izstrādāšanā ļauj radīt ne tikai skaistas vizualizācijas, bet arī risināt visdažādākos klienta jautājumus. Mēs īstenosim realitātē jebkuras mūsu klientu vēlmes un idejas. Starp mūsu projektiem Jūs neatradīsiet vienlīdzīgus risinājumus, vai divus identiskus projektus. Tas ir tāpēc, ka papildus profesionalitātei un radošai iztēlei, veicinot projektu, mēs liekam pamatā iespaidi par klienta unikālās personības īpatnībām. Būvdarbi tiek veikti dizainera uzraudzībā, lai visi realizācijas posmi būtu īstenoti un veikti stingri saskaņā ar dizainera ieceri. Pateicoties mūsu speciālistu komandas darbam pie projektiem, katra detaļa tiks pilnveidota.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu uzņēmuma plašā specializācija sniegs Jums visaptverošu pakalpojumu klāstu
§

Студия полного цикла

Мы предлагаем комплексный спектр услуг. Мы разработаем дизайн-проект, воплотим его в реальность, подберем мебель и отделочные материалы, и декорируем готовый интерьер.

Слаженная схема работы

Projekta darba posmu precīza sistematizācija ļauj mums vienmēr ievērot termiņu un izslēgt trūkumus.

PROFESIONĀĻU KOMANDA

В нашей студии работает команда профессионалов своего дела с многолетним опытом работы и большим количеством реализованных проектов.

Гарантия качества

Mēs nodrošinām dizaina projekta dokumentāciju katram klientam. Kvalitātes garantija un augsts servisa līmenis ir mūsu darba neatņemama sastāvdaļa.

ELASTĪGA CENU POLITIKA

Мы разработали несколько вариантов состава дизайн-проекта, чтобы предложить тот, который нужен именно Вам.

Высокий уровень сервиса

Mēs garantējam veiktā darba rezultāta atbilstību klienta sākotnējā idejai. Mūsu mērķis ir padarīt darbu ar mums pēc iespējas ērtāku.

INTERJERI KURUS MĒS VEIDOJAM

Mūsu galvenais darbības princips ir būt uz viena viļņa ar pasaules interjera dizaina tendencēm.
§

SŪTIET PIETEIKUMU

Saņemiet cenas piedāvājumu dizaina projekta izstrādei
§